Відбувся перший фестиваль FISHINGSPORT.IF.UA

Дякуємо усім вам друзі риболови, що зібрались та розділили з нами це маленьке риболовне свято. Маю надію, що наступного року нас збереться така кількість, що міського озера нам буде замало. Івано-Франківська Федерація Риболовного Спорту буде старатись проводити для вас змагання по різних напрямках ловлі частіше. Усі наші змагання є відкритими для кожного риболова як спортсмена так і любителя.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті та на нашій сторінці у фейсбуці.
Велике спасибі спасибі усім хто допомагав в організації фестивалю.
- Ігору Веселовському керівнику ІФФРС та Олегу Левицькому,а також компанії FiderSport за допомогу в організації і проведенні, та за надані призи і подарунки. Ці люди довгі роки успішно працюють для розвитку риболовного спорту в нашій області та в Україні в цілому. Мабуть важко уявити собі Фідерні змагання без їхньої участі і підтримки. Торгова марка "FiderSport" - це наш Івано-Франківський виробник якісної продукції від титулованих спортсменів-професіоналів фідерної ловлі, що допоможе досягти успіху як риболовам-спортсменам, так і любителям.
- Юрію Піщаку та магазину "Домашній", що на Вовчинецькій 215А за дуже смачні торти.
- Суддям Годованцю Віктору і Мельничуку Ігору за чесне суддівство, Грицаку Михайлу за допомогу в організації фестивалю, Мацюку Руслану за смачну юшку, адміністратору нашого сайту Андрію Грицаку за медійну підтримку та фото матеріали.
Подяку також хочемо висловити нашим спонсорам.
- Компанії Flagman, що часто допомагає нам з призами. Їхній магазин в Івано-Франківську по вулиці Гетьмана Мазепи 72 у ТЦ Флагман.
- Компанії FishUp, що їхня продукція як магніт діє на хижака. Якість та ефективність цих приманок перевірена риболовами-спортсменами.
- Компанії Wist, - це Івано-Франківський виробник м'яких пластикових приманок оригінальної форми та дизайну, що дуже подобається рибі.
- Риболовному магазину "Кльова точка", що знаходиться за адресою Вовчинецька 121
- Риболовному магазину "Дельфін", що на Галицькій 47. Цей магазин вже став традиційним спонсором усіх спінінгових змагань ІФФРС.
- Риболов-маркету "Шаман" який знаходиться за адресою Вовчинецька 122А та біля ратуші по вул. Труша 4. за надані призи.
Ще раз ВЕЛИКЕ УСІМ СПАСИБІ та до зустрічі на водоймах.

 

 

 

 

 

 

Решта фотографій ТУТ 

 

 РЕЗУЛЬТАТИ СПІНІНГ

РЕЗУЛЬТАТИ ФІДЕР

РЕЗУЛЬТАТИ ПОПЛАВОК