Рибалка з ENCORE

3 місяців 12 годин тому
kaktus0610
Новачок
Новачок
Дописи: 14
Репутація: 1
Більше
Автор теми
Рибалка з ENCORE #820
Спінінги даної контори я тестую уже місяць. Щоб ліквідувати пробіл, виставляти почну зі звітів, які уже публікувались у Фейсбуці. Коли наздожену, публікувати буду паралельно.
Звіт з рибалки, яка відбулась десь місяць назад. Я іще ставлю спінінг у машину, а нетерплячка і цікавість роблять своє. Кудись дальше їхати не вистачає сили волі, ну надто вже хочеться дізнатися, що із себе представляють у роботі спінінги Encore, зупинився у межах міста. Отримав два спінінга, але прислуховуючись до прислів’я : за двома зайцями поженешся – ні одного не наздоженеш, на тестування на водойму взяв один - Encore Blooddamn BDS-862M. Дизайн оригінальний побачите на фото. Я перед собою ставлю мету – якнайповніше розказати саме про РОБОТУ спінінга на різних вагах, з різними приманками, якщо повезе, то і відчуття покльовки. Cтавлю катушку Дайва Ernessa (Вага з бекінгом і шнуром 300 грам) Баланс є, але враження, що для ідеального балансу хотілось би ще грам 5. Ставлю Руобі Ексія 300. Та сама історія. Повертаюсь назад до Дайви. Шнур 0,8 по Японській кваліфікації, флюр 0,505 ( на водоймі основна риба - дуже дрібні щурята, але проскакує і більша) З недовірою дивлюся на тонесенькі вставки на кільцях і великий тюльпан. Вузол від з’єднання нитки і флюорокарбону масивний. Потихеньку підкручую вузол під тюльпан, пробую ще – і він легко входить у тюльпан. Взмах, перший закид і…………… Блешня вагою 9 грам приземляється на острові. Гудз у такому тюльпані не стопорив абсолютно. Однозначно +. За весь свій рибацький стаж на даній водоймі з тієї точки я ще не докидував до острова. Водойма заросла і рятує те, що блешня виконана у вигляді незацепляйки з вусами. Це дало можливість не обірвати снасть. На водоймі випадково опинився знайомий – Дмитро. Просить попробувати, що це таке, що кидає, як з катапульти. Кидає в сторону від острова і також вражений дальністю закида. Попробувавши закинути мою блешню, просить дозволу поставити іншу приманку. На оберталку Мепс лонг 1+ у кольорі золото, умудряється дістати з води шнурка – щурьонка грам на 150 напевно. Каже, що удар відчував сильний. Беру палочку назад і пробую різні приманки. Акме Трофі Спун 21 грам. Розумію, що жереха тут нема, але ж хочу зрозуміти палочку. Заброс. Я не знаю, як задалеко міг би бити той жерех, щоб до нього ця палочка докинути не змогла. Трофі полетіла на таку відстань, що заледве побачив, де вона упала. Більш дальнобойного інструмента я ще у руках не тримав. У мене був Сі Ді Родс 3-14 у розмірі 9 фунтів. Encore Blooddamn BDS-862M. Кидає дальше
Поставив попер Кіллєр-Поп 80. Знаю , що не сезон, але ж цікависть… Летить за горизонт. Бульк на цій паличці видає чіткий.
Чуйка. Я покльовки не мав. На блешні у 7 грам вагою, чути одну травинку, якщо лишилась на гачку. Лишається трава не часто, оскільки даний спінінг її прориває чудово. На воблері Асура від ОСП теж чути, якщо залишилась хоч одна травинка
Строй. Визначений як регул яр-фаст. Може бути і так, а може і фастом бути
Вага.. За п’ять годин рука не змучилась і дискомфорту я не відчівав ніякого
Висновок. Я дану палочку ще потестую і на течії, і з джигом, і з відвідним. Відчуття теж опишу. По сьогоднішньому тестуванню враження дуже позитивні. Безумовно, дана паличка може принести массу приємних відчуттів.ЇЇ оцінка від мене за сьогоднішній тест драйв - однозначне ТАК

Подякували Wolodymyr

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

2 місяців 3 тижнів тому
kaktus0610
Новачок
Новачок
Більше
Автор теми
Рибалка з ENCORE #821
ривіт, товариші по захопленню. Продовжую знайомити вас з результатами тестування спінінга Encore Blooddamn BDS-862M. На цей раз його можливості вивчала уже більш-менш серйозна рибалка на Бурштинському каналі. Рибаки з Івано-Франківщини, та й не тільки, добре знають цю водойму.
Завдяки попередній публікації, що я буду там у певний час і дам випробувати спінінг кожному бажаючому, крім тих, хто поїхав туди просто на рибалку, на каналі я зустрів і чоловік з десяток бажаючих попробувати, що із себе представляє Encore Blooddamn BDS-862M, цей не знайомий більшості риболовів у нашій місцевості спінінг Японської фірми . Потрясти і покидати я дав кожному бажаючому, хтось зумів на нього зловити і рибу. Фотографуватись згоду дали чомусь тільки одиниці, але це і не важливо, оскільки користь була не від фото, а від того, що бажаючі попробували ДОСТОЙНУ паличку у роботі, зробили свої висновки. Нище наведу декілька думок , стосовно даного спінінга .
СЕРГІЙ: «дуже цікавий патик. Як спортивний на змаганнях з берега я віддав би перевагу заточеному під мікруху. Як повсядневний цей спінінг міг би служити і мені і дуже багатьом. Своїх грошей він однозначно вартує, тільки на мою думку перегружений лаком. Якщо би я збирав під себе, цей бланк – ТАК, ці кольца – ТАК, катушкотримач і ручка – ТАК, але під себе лаку дав би менше, або і зовсім би не лакував, але це моя думка» Я постарався передати його вислів дослівно
ОСТАП. « Дуже цікава паличка. Строй офігенний, подумаю чи не варта і собі такий придбати.
Не спитав, як його зовуть ( на фото з судаком, той що молодий). « Як судак стукнув, відчуття такі, наче хтось по залізу товкнув» ( вибачайте за афоризм, але я стараюсь передавати характеристики Encore Blooddamn BDS-862M, які надавали риболови, потримавши його у руках, дослівно.
Хоча спінінг у мене в руках був мало часу через те, що люди з ним знайомились, але пару «тюків» заробив і я. Але про це по-порядку. Ставлю 10 грам голову. Закид і головка з приманкою падають десь на протилежному березі. Ніяк не звикну до дальності закиду даною снастю. Ставлю 6 грам, легше кидаю, течія сильна і не падає на дно. Під вечір течія стихла і я на ці ж 6 грам і на Свінг імпакт від кейтеча у розмірі 3 дюйми витягую окунька розміром з приманку. По честному -взяв у рот. На даному спінінгу покльовку чув дуже чітко, і при витягуванні чути чудово його поведінку на гачку. (сам у шоці – думав по чуйці, що судак, тільки чомусь поведінка на гачку задуже різва) Пробую ставити воблєра. Кренки – ЙОГО, причому у любому розмірі. Твічові мінохи. Твічить добре до 110 розміру, тільки треба підібрати положення спінінга відносно руки. Спінінг униз – можна, але є якийсь незначний дискомфорт. Паралельно води – ручка мені упирається в лікоть і приходиться твічити не кистю, а від ліктя. Попробував трохи підняти спін догори, щоб ручка зійшла з ліктя. ТАК, угадав. Тепер дискомфорту немає. Твіч не надто агресивний, але Encore Blooddamn BDS-862M не провалюється. Твічити можна. Ставлю Орбіт 110 СП і заробляю такий удар, що можна порівняти, як молот б’є по накувальні. Це щось із чимось. Дістаю, а там судачок грамм на 400. Згадую того хлопчину, що описував його думку вище, а у нього судак був поза кілограм. Цікаво, як же довбануло йому.
Моя риба пішла підростати, а висновки мої все більше закріплюються на думці: Спінінг не дорогий, дуже достойний як робочий інструмент. Кидучий, чутливий і в той же час потужний. На цій рибалці нагадав мені Авіда 70 MLF, але за рахунок довжини, на відміну від згаданого Авіда дає можливість робити проводку воблера на Бурштинському каналі за самою бровкою, що збільшує шанс на покльовку. Причому твічинг на тверду ЧЕТВІРКУ. Його стихія – КОЛИВАЛКИ; ВЕРТУШКИ, КРЕНКИ, ДЖИГ. Все це на дуже високому рівні. Причому чує і ваги, менші за нижню межу визначеного виробником тесту. Буде хорошим помічником при береговій ловлі. За рахунок дальнобойності можна поганяти і жереха. З лодки, кого не лякає довжина теж згодився би. Можна дістати до запланованого місця закиду здалеку, не розлякуючи рибу.
Іще випробую його у ловлі з повідковими оснастками і враження напишу., після чого перейду до тестування Sentence STS-792M. У кого виникнуть якісь питання стосовно Encore Blooddamn BDS-862M пишіть, питайте, відповім. Я думаю, що уже достатньо зрозумів його, щоб розповісти і про нюанси. Додаю фото з тестування

Подякували Wolodymyr

2 місяців 3 тижнів тому
kaktus0610
Новачок
Новачок
Більше
Автор теми
Рибалка з ENCORE #822
Привіт, товариші по захопленню. Наступила середа, на яку у мене запланована рибалка. Вранці дивлюсь на барометр – стрілка зрадливо пішла вниз. Розумію, що прольот, але ж хіба це зупинить, тим паче, що у планах протестувати по повній 2 спінінга ENCORE. Дзвоню Роланду, і ось ми уже в дорозі. 52 км у розмові пролетіли непомітно, і ось ми під парканом ЛОДОЧНОЇ на Бурштинському каналі. Ідемо у сторону виходу, але на нас чекає сюрприз. Я такої кількості доночних спінінгів, можливо, там і не зустрічав іще. По крайній мірі, згадати не можу. Розміститися нема де. Я, усе ж таки, примудрився стати на самісінькому виході. Оскільки час ранній, починаю зі спінінга з меншим тестом – усе-одно час не судаковий. Тому і опишу його першим. І так……
ENCORE NEMESIS MMS-732L (тест 3-10). Ставлю Дайва Лувіас 2500 з шнуром Duel (Yo-Zuri) Hardcore 0,2 по японській кваліфікації. Чебурашка 2 грами + джавастік 1 виліт дуже хороший; чути торкання твердого дна у руку. Покльовок дрібного окунька дуже багато. Покльовка ЧІТКА, але не дуже дзвінка. Чути, як окуньок теребить хвостик джавастика, ще не взявши його. 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10грам + джавастік – виліт дуже хороший, але покльовок менше, та вони є і їх чути при любому вантажі. Міняю шпулю. На ній нитка 0,6 по японській кваліфікації. 2 грами + приманка – на течії відслідковується по нитці; 3 грами + приманка – по кінчику, 4 грами+ приманка – у руку. Покльовка ЧІТКА. При виважуванні окунька грам на 15 чути його поведінку на гачку. При ловлі окунців отримав задоволення. За 4 години у руці, наче нічого і не було – спін НЕ тяжкий.Вечором на даний девайс ловив знайомий. Йому вдалося витягнути з води судачка грам на 300-400. Каже, що емоцій виважування викликало море. Зверніть увагу, на фото видно, як згинається бланк при даній нагрузці, яка його частина.

Відвідний – 6; 8; 10 грам кидає далеко. Чує все.
Твіч. На нитці Duel (Yo-Zuri) Hardcore 0,2 по японській кваліфікації приємлемий закид що ріджика 35, що крекджека 38, що тіні фрая 35, навіть сальмо тіні. Твіч – без проблем. При нитці 0,6 дані воблерки, шпурнуті ENCORE NEMESIS MMS-732L, летіти відмовляються. Ріджики 56 та 70 – і виліт, і твіч на високому рівні. Тіні фрай 50 – те саме. Орбіт 80 та рідж 90 – твіч не агресивний. Орбіт 110 – провалює.
Вертушки. Мепс 00 – не летить. Мепс 0 – виліт хороший. Чує, як заводиться пелюстка, як збивається її гра. Мепси 1; 1+; 2 – усе добре. Більші не кидав.

Спінінг цікавий. Може багато. Дальнобойний, чутливий. Чує чітко, але не дзвінко. Ручка зручна, оригінального дизайну, у руку лягає.
SENTENCE STS-742М (тест 7-21). Котушка Руобі Ексія 300, шнур 1,0 по японській кваліфікації.
Заброс від 5 грам + приманка хороший. Чує у руку на твердому дні від 7 грам + приманка 2 дюйми . 5 грам відслідковував по шнуру. Покльвка окунька грам на 50 – чітка, у руку. При судачку грам на 200 у роботу включається уже значна частина верхнього коліна. 20 грам + приманка 3 дюйми. Закид далекий. Все чути в руку. Підрив без проблем. Волочіння по дну або тупотіння на місці також. Більший вантаж не ставив, оскільки спінінги не мої і я не хотів перегружати. Запас потужності є.
Твіч. Тіні фрай 50 – не летить. Ріджик 70; сквірел 61 – усе ( і виліт, і проводка, і відчуття воба) на дуже високому рівні. Орбіт 80 – те саме. Орбіт 110 – твічінг проти течії не агресивний, але спокусив і щучку під кілограм, і судачка грам на 600. Тут є нюанс. Кистевою підсічкою не пробиває пасть ні щуці, ні судаку. Із-за цього щучка упала на березі і ще до фотосесії втекла назад у водні простори. Зробив висновки, і при слідуючій покльовці ( а це був уже названий судачок) – підсічка розмашиста від плеча. Тут у судачка уже шансів не було. Гачки наскрізь через кістляву пасть. Спінінг має запас потужності і хоче підсічки від душі, не боячись.При такій підсічці, і з рибою будете і емоції зашкалюють. Спінінг витримає любу підсічку.Так на відео підсікають БАСА. Рудру 130 провалює. Тепер трішки фото з учорашньої рибалки
Якщо когось щось цікавить по роботі спінінгів ENCORE ( конкретно якого), дайте знати. Протестую для вас по повній. Звіт буде об’єктивним
Дякую магазину Rybalka.ua за можливість потестувати дані девайси. Я отримав задоволення учора, а,можливо, у когось виникнуть приємні асоціації від перегляду даного посту. До нових зустрічей на сторінці, а з кимось і на водоймі.

Подякували Wolodymyr

2 місяців 3 тижнів тому
kaktus0610
Новачок
Новачок
Більше
Автор теми
Рибалка з ENCORE #823
Звіт за рибалку зі спінінгами ENCORE за 24.12.2018р. Багато пропустив, ще пару звітів і наздожену усе по часу. Далі будуть свіжі
Привіт, друзі. Учора у планах було протестувати вдень по окуньку ENCORE NEMESIS MMS-S732UL, а під вечір спробувати взяти судака на ENCORE SENTENCE STS-742M. Забігаючи наперед, скажу, що протестувати мені особисто вдалось тільки перший спінінг. Сентенс же , потрапивши до рук Віталія потрясти, так у нього і залишився. У моєму краї стало ще на одного власника ENCORE більше.
Але про все по порядку. Дивлюсь прогноз погоди. На вечір вітер стихає, значить їхати однозначно. Не врахував, що завтра (тобто сьогодні) вихідний. Думав, що перед робочим днем рибаки пороз'їзжаються. Тут я промахнувся. Усе у доночних спінінгах, і усі з ночівлею. Усе-таки знаходжу де примоститися. Беру ENCORE NEMESIS MMS-S732UL, котушка Дайва Лувіас 2500, шнур 0,2 по японській кваліфікації. Окунь - моя стихія. Це я умію... Стоїть 6 спінінгістів, справа один деколи витягує, інші - ні. Чи спінінг фартовий, чи досвід не проп'єш. У мене покльовка з кожної проводки. Спінінг з тестом 2-7. Раді цікавості ставлю 0,8 грама. Виліт , на диво, досить далекий, але контроль тільки по нитці. Покльовка не заставила себе довго чекати. Чітка, досить дзвінка. Виводити цікаво. Поведінку окунька на гачку чуєш у руку добре. 2 грама летить дуже добре, торкання вантажу об тверде дно чути у руку добре. 7 грам - виліт чудовий. Підриви без проблем. Відчувається запас потужності.
Вертушка Мепс лонг 00 летить не далеко. Роботу пелюстки чути у руку. Мепс 0 лонг летить добре.
Коливалки від 1 грама - добре.
Дав попробувати половити даним спінінгом хлопчині з Івано-Франківська. Представився Павлом. Пояснив йому проводку, і у нього справи теж пішли.
Ще за дня ENCORE SENTENCE STS-742M. узяв попробувати Віталій. Віддавати мені назад спінінг він відмовився. Сентес йому сподобався настільки, що Віталій з'їздив до банкомату і відкупив його у мене. А я залишився без палочки для судака на вечір. На фото щасливий новий власник ENCORE SENTENCE STS-742M. Віталій з частиною улову на цей спінінг. Зловив він 3 штуки
Дякую магазину Rybalka.ua за можливість потестувати дані моделі. До нових зустрічей на сторінці, а з кимось і на водоймі.

Подякували Wolodymyr

2 місяців 3 тижнів тому
kaktus0610
Новачок
Новачок
Більше
Автор теми
Рибалка з ENCORE #824
Привіт, однодумці. Не дарма кажуть, що рибаки –ТИХО помішані. Після двух майже безсонних ночей ( рибалка до 2-ї, більше години у дорозі додому, потім доки прибереш все, душ і до ліжка добираєшся хто зна коли), зізвонившись з Роландом і Віталієм, вирішуємо їхати втретє підряд. Вони запропонували, а я на підйом на такі справи легкий.
13.00. Виїзд. Беру для себе тільки один спінінг ENCORE BLOODDAMN BDS-762M (тест 7-28), для Роланда SENTENCE STS-832MH (тест 7-32); Віталій бере тільки придбаний ENCORE SENTENCE STS-742М (тест 7-21). Дорога – жахіття. 52 кілометри долаю майже за 2 години. Суцільна ковзанка.
Прибули на місце, розложили спінінги. Ідемо по каналу до вихода. Багато рибаків уже знає, що я тестую спінінги ENCORE, і по дорозі зупиняють та просять спробувати, що ж то таке.
Андрій: «летить далеко, чує добре». Назар, зловивши судачонка : «Чуйка бомбезна, виліт хороший, поведінку риби на гачку чути добре»
Тепер про рибалку. Канал напівпорожній. Удається зайняти місце, до якого давно придивлявся, але через доночників попасти туди мені не вдавалося. Іще до темноти беру судака на 1.300. Тільки темнішає – другий, теж за кіло. Обидва заважили 2.480 ( важив дома). До 2-ї години витягую ще 3 судачонка, які у ЗАГАЛЬНІЙ масі не дотягували до кілограма. Пішли підростати. Рулила резина ВЛАСНОГО виробництва (копії на Кейтеч, Молікс та інші). Воблера мовчали.
Роланд зловив пару судачат, які відпустив та двух окунів, кожен за пів-кіло. Віталій теж узяв пару судачат. Пішли підростати. Обидва ловили на сілікон, вилитий мною
Дякую магазину Rybalka.ua за можливість потестувати спінінги ENCORE. Поки що, від початку тестування, я іще без хвоста не залишався, ловлячи на спінінги даної контори. До нових зустрічей на сторінці, а з кимось і на водоймі.

2 місяців 3 тижнів тому
kaktus0610
Новачок
Новачок
Більше
Автор теми
Рибалка з ENCORE #826
Привіт , однодумці. Вчорашній вечір знову провів на Бурштинському каналі. Брав для себе два спінінга ENCORE: BLOODDAMN BDS-762M (тест 7-28) та NEMESIS NMS S732UL (тест 2-7, солід-вклейка).
Оскільки приїхав за дня, віддав частину часу ловлі окунька на другий спінінг, із названих. На відео видно чудово, як працює Немесіс на закиді 2 грами, та при виважуванні окуньців, вагою грамів зо 20. Відірвався по повній. Окуньок у мене майже кожен закид.
Почало темнішати. Поміняв спінінги. Узяв Блуддамн. Під'їхали спортсмени зі Стрия. Також проявили інтерес до спінінгів даної контори. Зійшлися у думці, що на свої гроші, спінінги хороші. Судак був пасивний, але чотири дрібних усе ж таки умовив. Два на воблер, 2 на сілікон. Усі пішли підростати

Відео роботи NEMESIS NMS S732UL (тест 2-7, солід-вклейка). на окуньках, вагою грам зо 20. www.facebook.com/100006931638742/videos/2237371303170569/

2 місяців 2 тижнів тому
kaktus0610
Новачок
Новачок
Більше
Автор теми
Рибалка з ENCORE #832
Привіт, любителі рибалки. Всі ми схиблені, але я, здається особливо. То у Новорічну ніч, то на Різдво я на водоймі. Коли почали спускатись попри парк до Бурштинського каналу, я, Роланд і Віталій зрозуміли, що ми ОСОБЛИВО схиблені на свому хоббі. Не видно ні однієї машини і ні однієї людини. Я такого ще не бачив, і не зміг стриматися, щоб не викласти фото пустого берега. Хто туди їздить, можливо,так має єдиний шанс побачити АБСОЛЮТНО пустий берег каналу. Біля лодочної теж ніоднієї машини. Усеж-таки виявилось, що від мосту до рибцеху зі сторони Бурштина було два доночника-кашиста. З боку моря ходив безрезультатно один спінінгіст.
Собачка, яка завжди зустрічає, чомусь не вибігла. Напевно, ховалась десь у теплі, зате біля мене злетілись горобці( кашистів то нема і їжу вкрасти нема у кого). Звичайно, я зробив їм Різдвяний подарунок у вигляді бутерброду, який робив для себе. Я перб'юсь, а вони хочуть їсти, а взяти нема де.
Весь берег наш. Ставай, де хочеш. Доки я збираю для себе комплект : спінінг ENCORE BLOODDAMN BDS-762M (тест 7-28) та котушка Дайва Ернеста 2500 зі шнуром 0,8 по японській кваліфікації, Віталій уже зробив закид ENCORE SENTENCE STS-742M, відразу зорієнтувався і питає мене, чи у мене випадково немає біля себе ще одного Блуддамна. А він у мене був. Віталій попросив на рибалку і я дав йому BLOODDAMN BDS-902M (тест 10-35). Причина, по якій він попросив саме Блуддамн виявилася простою. За рахунок великих ранінгів та величезного тюльпана не так швидко все покривалось ледом. А він намерзав ДУЖЕ швидко. ГрафітлідерТіро Роланду приходилось макати у воду по декілька разів за проводку (малі ранінги та тюльпан). Блуддамном же вдавалось до макання спінінга і воду для розмерзання кілець робити по декілька проводок. Однак нитка на котушці усе-одно змерзалась, робила бороди. Рибалка була НЕ комфортною.
Та, усе одно, ENCORE без риби не залишив. Я узяв двух судачків грам по 600-700 ( пішли підростати), Віталій зловив пристойного окуня. Вибачайте за якість фото з окунем - пішла пара від води і лапатий сніг.
Хоч і результат риболовлі слабенький та і сама риболовля була НЕ комфортною, але відпочили і заводолення отримали усе-одно
Дякую магазину Rybalka.ua за можливість потестувати дані спінінги. При такій погоді тільки наявність спінінгів ENCORE BLOODDAMNдала можливість хоч якось робити проводки. Слідуючий раз при таких мінусах возьму жилку для рибалки. З ниткою намучився досить. До нових зустрічей на сторінці, а з кимось і на водоймі.

2 місяців 2 тижнів тому
kaktus0610
Новачок
Новачок
Більше
Автор теми
Рибалка з ENCORE #833
Привіт. Учора поїхали удвох з Віталієм на Бурштинський канал.
Він узяв свій ENCORE SENTENCE STS-742M, я ж , наданий для тестування магазином Rybalka.ua, ENCORE BLOODDAMN BDS-762M (тест 7-28).
Розійшлися у різні сторони: він до виходу, мене ж потягнуло у протилежний бік - у сторону ТЕЦу. Риба була дуже прошена. На Генеральському ( хто туди їздить - знає де це), у темноті на ріджика 70 плаваючого, проводячи попри берег, зловив першого судачка грам на 400. Відпустив. Біля другої труби на цей же воб здурив судачка на 810 грам. Забрав. Взяв "у шахту". Прийшлось його сильно травмувати. Більше покльовок я не мав. Хоч було відносно тепло і вітер не сильний, але у руки змерз і пішов до машини. Віталій також зловив одного судачка. Каже, що на сілікон підбої іще були, але "в холосту".
Рибалка була малопродуктивною, не комфортною, але тим і цікавою. Енкоре усе ж таки без риби не залишив, як і завжди.
Дякую магазину Rybalka.ua за можливість потестувати дані спінінги. До нових зустрічей на сторінці, а з кимось і на водоймі.

Модератори: WolodymyrMishaSS