Чемпіонат ЛОФРС Прилбичі

2 років 4 місяців тому
Misha
Модератор
Модератор
Дописи: 45
Репутація: 7
Більше
Автор теми
Чемпіонат ЛОФРС Прилбичі #49
Пізненько, але вже вирушили до Львова. Надіємся ще сьогодні розкласти речі і надути човен. Колеги команда "Дельфін" прибули в табір раніше і побували на воді. Так що мінімальна інформація про водойму є. Їдем до вас.
Подякували Andrew, Wolodymyr

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

2 років 4 місяців тому 2 років 4 місяців тому від Andrew.
Andrew
Адміністратор
Адміністратор
Дописи: 5
Репутація: 3
Більше
Чемпіонат ЛОФРС Прилбичі #80
Результати
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

2 років 4 місяців тому 2 років 4 місяців тому від Misha.
Misha
Модератор
Модератор
Дописи: 45
Репутація: 7
Більше
Автор теми
Чемпіонат ЛОФРС Прилбичі #90
Для нас закінчився чемпіонат на 11 позиціЇ. Звичайно розраховували на кращий результат, але абсолютний провал у першому турі розсіяв наші сподівання.
Були проблеми з реалізацією, дуже багато риби не дотягнули до човна. Тур пройшов, а у нас 3 полосатих.
Опускати рукі ніхто не збирався) попереду другий тур. У перерві зваживши наші помилки заплили на друге місце в зоні з 14 окунями, відірвались по повній).
Дякую Прилбичам за неймовірний досвід, неодмінно завітаєм ще.


Долучення:
Подякували Andrew, Wolodymyr, Serhiy87, jigmen

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

2 років 3 місяців тому 2 років 3 місяців тому від Wolodymyr.
Wolodymyr
Модератор
Модератор
Дописи: 77
Репутація: 6
Більше
Чемпіонат ЛОФРС Прилбичі #108
Прилбичі 2017
Після змагань у Бурштині, Львівські колеги запросили нас до себе на Ч.О. у Прилбичі. Одже усі справи порозсували і вирішили їхати.
Риболовний магазин ДЕЛЬФІН радо погодився нам допомогти з організацією поїздки. За це йому ВЕЛИКЕ СПАСИБІ.
З Івано-Франківська виїхали під обід. Декілька годин по гарній дорозі і пауза на каву у Львові. Ще годинку і перед нами озеро Прилбичі. Прибули ми на місце першими близько 17-ї години. Швидко розбили намет, та спустили човна на воду, щоб хоч трішки познайомитись з водоймою. Озеро гарне, на дні пісок, крізь чисту воду біля берега видніється велика кількість ракушки. На наше здивування рельєф дна був однорідним, без виразних перепадів та бовок.
Вечоріє дуже швидко, сонце заховалось і ми повертаємось до берега. Тут уже зібралось чимало команд, усі метушаться готуючись до завтрашнього дня. Вияснили що всі вони рибачили тут вже не один раз. Усі знають водойму, тільки ми тут новачки і тільки ми тут вперше і без уяви як і де шукати отих міфічних судаків.
Вечором прибули Фіксики з Коломиї, а згодом приїхала ще одна наша команда – Трилобіт. Повечеряли тай спати, завтра важкий день.
Ранок видався погожим. Швидко снідаєм, кавуся та на реєстрацію. Під чітким керівництвом Олега Ривака реєстрація пройшла дуже швидко. І ось призери минулорічних змагань піднімають прапор, змагання відкрито! Дружно співаємо гімн, останні настанови і на воду…
Сигнал старту заставив серце стукати частіше вдвічі. Відходимо від берега, знаходим перспективну точку (за нашим міркуванням) перший якір. Закидаєм, один другий третій раз – пусто. Міняєм колір, вагу – ноль.
Перемічуямось в центр зони. Відчуваю впевнений тичок, але нічого не засік. Юрко витягує першого окунька, міряєм – 21 сантиметр. Початок покладено. Бачимо як Юра Юрах виважує якогось мутанта, ось його напарник сує у воду підсак і дістає з відти судака, - ні, судачище! Ось він той міфічний судак, але піймали його не ми… Ще пара закидів, у мене дві холості покльовки, у товариша ще один окунь довжиною 22. Зміщуємось до дамби. Парочка закидів, і ось на черговій паузі сідає рибина. Вона просто повисла на гачку, без удару без тичка. «Мабуть щука», - думаю собі. «Зараз зріже»… Торпеда вийшла на поверхню і відразу свічка, я ледве встиг послабити їй шнур. Тільки опускати вудку в в воду – друга свічка. «Ну ріж уже, або заходь у підсак» Підтягую поближче підсак вже на поготові, ще декілька секунд і «принцеса» наша. 48см. – розмір заліковий, це вже не погано. Бачимо що інші команди теж активно шукають рибу, отже клює слабо. Переміщаємось 30-40 метрів в сторону, знаходим гарну брову. Перший заброс і покльовка – «віддай вудку» ще декілька хвилин і Юрко мені підсачує полосатого красеня. Міряєм – 31см. Це не погано. Ще декілька закидів, але пусто. Зміщуємось знову в центр зони там робимо декілька якорів, але риби немає. Приймаєм рішення повернутись знову до дамби, там нема нікого тай місце уже відпочило. Це рішення виявилось дуже правильним, бо там ми ще добрали 6 залікових окунів. Та мали два досадних схода. У Юрка крупний окунь зійшов біля човна, а я не зміх підняти здоровенного судака. З таким результатом ми завершили перший тур. Міряли улов ми одині з перших, тому результатів за перший тур не знали. Привезли обід, - доречі спасибі поварам все було дуже смачно! Швидко їмо тай ідем готуватись до другого туру. Даєм пораду нашим друзям, що прийшли із зони А, як і де ловити в зоні Б.
Другий тур почався якось несподівано швидко, ми не мали чіткого плану дій, і не знали де і як шукати рибу. В обід вдалось поговорити з фаворитами першої зони, однак наскільки можна довіряти їхній інформації??? Ідемо до центру зони, бачимо на ехолоті рибу, однак зловити нічого не можемо. Ближче до правого берега Юрко піймав одного окуньця на 21 і все… Майже дві години ми скитались по зоні туди-сюди шукаючи рибу, але все марно.
Декілька човнів скупчилось по центру зони, там звідки ми стартували і де ехолот показував багато риби. Підходимо до них і розуміємо, що тут в прямому сенсі слова «товчуть судака».
Почали примірятись і ми, однак відрив вже дуже суттєвий – першу половину кінофільму ми пропустили. Покльовка , якась невпевнена, тому підсікаю машинально теж не сильно, на іншій стороні якийсь бульдозер зачепився на гачок і пробує нас взяти на буксир… Досадний схід і витягую з води луску від карпа, розміром як металева гривня. Щелепу від подиву поправляв руками. Ще декілька покльовок у мене і в напарника і знов хтось на гачку здоровий. Підтягую до човна, а там карась як поросятко, мабуть не менше 2-х кіло. Прийшлось з ним трішки по возитись, але взяли у підсак і відразу випустили. Товариш міняє приманку з 4дюймів на 5 і з першого закиду покльовка. Хапаю в руки підсак, і ось ми тримаємо в руках того самого «міфічного судака». Суддя заміряв – 63сантиметри. Тим часом суперники також не сплять судак клює то тут то там. І ось впевнена покльовка в мене, підсікаю гарно і відчуваю, що рибина сидить на гачку. Говорю «Юрко бери в руки підсак»! Тут відбувається те чого я сподіватися не міг… Мій Юрко також підсікає рибу!
В результаті ми підняли в човен одночасно двох кликастих. Ще декілька хвилин і фініш. Суддя провів заміри – обидва по 58 сантиметрів. Це вже не погано, хоча до фаворитів нам далеко.
За результатами змагань команда Дельфін зайняла 4 місце. Однак здобула величезний досвід. Отримала море позитивних вражень та емоцій. Та велике бажання приїхати сюди знову.
Хочемо відзначити, відмінну організацію змагань. Подякувати львів’янам за теплий прийом. Персонально дякуємо Олегу Риваку та Олександру Вільгуцькому, суддям Володимиру Дмитру, та Віктору.
Маю надію ми сюди ще повернемось не раз.
Долучення:
Подякували Andrew, Misha, Serhiy87, jigmen

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

Модератори: WolodymyrMishaSS