Сторінок: [1]   Вниз
Друк
Автор Тема: Як бракоші дороги перекривають...  (Прочитано 18017 раз)
Rost
Адміністратор
Ветеран

397596555
Перегляд профілю WWW
« : 19 December 2007, 00:40:07 »

Дістали козли уже по "саме буде".  Є відомі ями на Дністрі, популярні місця, які часто відвідують рибаки. Зрозуміло, що рибаки конфліктують із місцевими бракошами. І місцеві нехороші браконьєри вирішили таким чином боротися з нами: перекривати під’їздні дороги до річки. Колись це були одиничні випадки, тепер масово:
1. Відоме місце в Галичі "під горою" перекопали траншеєю шириною 1 м.
2. Село Німшин (біля колишнього звалища, виїзд на Дністер навпроти села Перлівці, поворот з Бурштина), виїзд до Дністра завалений бетонним блоком.
3. Село Поплавники, польова дорога - виїзд до Дністра завалений бетонним блоком.
4. Село Лука Калуського району - виїзд на дамби завалили бетонними блоками, і тепер там господарюють місцеві з крошнями і екранами.

Конкретна пропозиція:
а) збираємось всі, кому не пофіг;
б) наймаємо вантажну машину,  із піснями викидаєм нах... всі бетонні блоки місцевих бракош.

Потрібну суму для акції поділимо на всіх, хто запишеться. Якщо є нові факти перекриття доріг, повідомляйте, впишем. Про акцію зробимо фоторепортаж і розмістимо тут. Записуємся на акцію тут:
1. Rost.
2. ...

Записаний
Kadr
Модератор
Постійний користувач

Перегляд профілю
« Відповідь #1 : 19 December 2007, 14:13:12 »

Я, ЗА.
Але думаю це не допоможе. Наступного дня на томуж місці буде новий бетонний блок або траншея.
Треба в місцевої влади (сільський голова, участковий) питати чому перегороджено підїзд до ріки і з чиєго дозволу. І їх в законному порядку примусити розгородити проїзд.
Записаний
Олег
Модератор
Новачок

Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 19 December 2007, 14:26:13 »

Привіт, вітаю всіх зі святом!
Япідтримую запропоновану акцію, по мірі можливості візму участь.
А також можна провести зустрічі (консультаційного характеру) з головами селищних рад, та місцевими Авторитетами .
Записаний
diya
Модератор
Старожило

diya@ttk.if.ua
Перегляд профілю Email
« Відповідь #3 : 19 December 2007, 16:24:13 »

Давай список авторитетів...(щоб відправити запрошення)
Записаний
ГАРАЗДІВЕЦЬ
Старожило

Перегляд профілю Email
« Відповідь #4 : 04 January 2008, 14:59:51 »

З місцевими важко боротися.Та і хіба тільки  серед місцевих є бракоші?Ці перешкоди може і стримують трохи але цє не вихід.Коли бардак в країні то то він у всьому бардак.
Записаний

Здоровим глуздом наділений той, хто на все дивиться просто.( Л.Вовенарг)
Ніколи не буває великих справ без великих перешкод.(Ф.Вольтер)
RUS
Постійний користувач

Перегляд профілю Email
« Відповідь #5 : 02 February 2008, 09:29:08 »

Я думаю,що коли на Дністрі зійшов лід,в кублі бракош було дуже радісно.01.02. пробував половити рибку в рацоні нижніва,і як каже Валентин,получились "РОГИ",по всьому березі лежить напівкантужена маренка(100-200гр),попадались раки,дохла верховодка.МОЛОДЦІ!!!!Так тримати!!І через пару років ВСІ будемо ... смоктати!!! Одним словом таких гомосапієнс можна назвати одним словом-УРОДИ!!!!
Записаний
sens
Новачок
*

486168489
Перегляд профілю Email
« Відповідь #6 : 17 April 2008, 00:06:03 »

При нагоді треба зразу їм шось ламати, другій раз подумає або хоть боятись буде
Записаний
Valentin
Модератор
Постійний користувач

Перегляд профілю
« Відповідь #7 : 17 April 2008, 08:54:29 »

Я думаю що найкращий варіант, це допомога рибінспекції. Але! Яка !? В кожному селі що на березі дозволити ловити одному / бажано самому здоровому браку/, напів офіційно. З умовою що він буде контролювати порядок і вони /смотрящі браки/ поділять уже між собою територію, і я думаю що сіток малоб зменьшетись і не думаю, що перегорожували дорогу.
Записаний

Каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны
ГАРАЗДІВЕЦЬ
Старожило

Перегляд профілю Email
« Відповідь #8 : 17 April 2008, 10:11:19 »

Якщо дати дозвіл одному (браку), то це буде негуманно по відношенню до інших (браків). Та ще,цей (брак) повинен бути  серйозним авторитетом в селі.
     Поки в наших ріках і озерах буде риба то будуть і (браки). Боротись з ними можна за допомогою закону (серйозних штрафів а в окремих випадках запровадити кримінальну відповідалність).І головне щоб ці закони працювали. В нашій державі немає порядку в багатьох сферах господарювання а в даній те саме.
     Громадкість може на добровільних началах вплинути позитивно на дану проблему, але нажаль Робінгудів мало залишилось
Записаний

Здоровим глуздом наділений той, хто на все дивиться просто.( Л.Вовенарг)
Ніколи не буває великих справ без великих перешкод.(Ф.Вольтер)
sens
Новачок
*

486168489
Перегляд профілю Email
« Відповідь #9 : 17 April 2008, 16:14:14 »

Можливо зробити організацію таку собі, якісь посвідчення зробити налагодити відношення до виклику відповідних органів, при побаченому зразу шоб було куда позвонити, а головне шоб приїхали. Наскількі я знаю штрафи за сітку підняли, і за кожну голову в ній, вот зловити показово пару такіх красавців інші трошкі подумають
Записаний
Перекат
Новачок
*

Перегляд профілю Email
« Відповідь #10 : 20 March 2009, 10:20:05 »

http://www.fishingsport.cv.ua/forum/index.php?topic=97.msg5877;topicseen#msg5877
Записаний
Сторінок: [1]   Нагору
Друк
Перейти в: